Педагогічний колектив

Педагогічний колектив школи складаеться з 15 педагогів. З числа вчителів мають вищу освіту 9 педагогів, неповну вищу – 4, базову вищу - 2. Майже всі вчителі працують за фахом. Стаж педагогічної роботи вчителі нараховується від 1 до 36 років. За наслідками атестації 6 вчителів мають вищу категорію, ІІ. кат.- 1, 11-ий тарифний розряд - 5, 10-ий тарифний розряд - 3, а звання «старший вчитель», присвоєно 5 вчителям.

Розподіл уроків проведено в основному відповідно до фаху, середне навантаження 20 годин.

Склад вчителів, які викладають у школі : 1 - угорській філолог, 1 - англійській філолог, 1 - український філолог,  1- біолог, 2 – історик, 1 - фізик. В школі виділено 9 годин гурткової роботи. Працюють такі гуртки як, драматичний, "Умілі руки", хореографічний та гурток художньої самодіяльності.

Адміністрація школи постійно працює над забезпеченням закладу педагогічними кадрами. Цьому сприяє й активна профорієнтаційна робота, спрямована на вибір учнями педагогічних професій.

В школі чітко сплановано проходження вчителями курсової перепідготовки, складено перспективний план підвищення кваліфікації при Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти, який виконується щорічно. План курсової перепідготовки вчителів погоджено з районним методичним кабінетом і щорічно коригується адміністрацією і атестаційною комісією школи.

Всі вчителі школи працюють за програмами МО і науки України,  до яких вносять деякі корекції та доповнення згідно з місцевими умовами.

Вчитель угорської мови та літератури працює за програмами, які складені Закарпатським інститутом методики навчання і виховання та підвищення кваліфікації вчителів.