Шановні учні і батьки!

Перше вересня у 2021 році буде відбуватись у  новому форматі, лінійки не буде, а буде зустріч вчителя і учнів, на дистанції від інших класів.

Вхід в школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.

В школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.

При вході в школу або в класі  учні та персонал повинні обробляти руки антисептиком.

Під час перерв всі учні й персонал  повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Тому запасайтеся масками! Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичний пакетик (zip - пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школі розмістять спеціальні урни.

За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника або вчителя- предметника,  у якого відбувається урок.

Ви, як батьки, зі свого боку: перед виходом із дому проведіть термометрію у дитини, оцініть стан здоров'я дитини та стан здоров'я самого себе і ні в якому разі не відпускайте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежитем чи кашлем. Тобто будь-які ознаки ГРВІ - і ви залишаєте дитину вдома!!! Не забудьте повідомити про це класного керівника!

Будь ласка, пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.

Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожен учень обов'язково приходить зі своєю пляшечкою води та ланч-боксом.

Для того, щоб поїсти в їдальні, для кожного класу  також буде  відведений окремий час.

Група продовженого дня буде, але за спеціальними умовами.

Дякуємо за розуміння! Усім бажаємо міцного здоров'я ! До зустрічі!

Адміністрація школи

Структура 2021-2022 навчального року

I семестр:  01.09.- 24.12.2021 р.

II. семестр: 10.01.- 08.06.2022 р.

ОСІННІ КАНІКУЛИ: з 23.10. по 01.11 2021р.

ЗИМОВІ КАНІКУЛИ: з 25. 12. 2021р. по 09.01.2022р.

ВЕСНЯНІ КАНІКУЛИ: з 19.03. по 27.03.2022р.